Znasz już nasze produkty i usługi? Polecaj je swoim znajomym i zarabiaj!

Pozwalają naszym Klientom na pewne, wygodne i szybkie korzystanie z usług wykwalifikowanych pracowników naszej firmy na zasadach outsourcingu, czyli przekazaniu nam obsługi informatycznej firmy.

Poszukujesz oprogramowania do zarządzania magazynem?

W odpowiedzi na potrzeby biur rachunkowych przygotowaliśmy pakiety zawierajce specjalnie dobrane produkty również rozwiazania dedykowane, usprawniajace pracę biura.

Oprogramowanie kadrowe, płacowe do zarządzania personelem.

Polega na wykonywaniu obowiązków zawodowych wobec pracodawcy lub w formie tzw. freelancingu, na własny rachunek, bez potrzeby opuszczania własnego miejsca zamieszkania.

Pobierz aktualna wersje i przetestuj oprogramowanie przez 60 dni !

Posiadamy największą bazę dodatków do programów Symfonia, ERP.

Tworzymy rozwiązania na potrzeby klienta

Z przyjemnością informujemy, że od 1 lipca 2013 przekazujemy do użytkowania System Zarządzania Forte w modelu abonamentowym. Teraz przedsiębiorcy zainteresowani wdrożeniem systemu ERP będą mogli wybrać między zakupem licencji bezterminowej, który wiąże się z jednorazowym wysokim kosztem, a abonamentem dającym możliwość korzystania z systemu za znacznie niższą opłatą.

Firmy dynamicznie rozwijające się, bądź planujące wejście na tę ścieżkę, potrzebują narzędzia, które umożliwi efektywne zarządzanie wszystkimi procesami przedsiębiorstwa. Oprogramowania będącego realnym wsparciem dla obowiązujących procedur funkcjonujących w ramach konkretnego schematu organizacyjnego. Jednocześnie, aby w pełni wykorzystać potencjał rozwoju, często nie mogą jednorazowo przeznaczyć określonego budżetu na oprogramowanie. Dla takich właśnie firm stworzyliśmy Forte w abonamencie.

Forte w abonamencie daje możliwość korzystania z systemu za znacznie niższą cenę. Na podstawie opłaty abonamentowej uiszczanej z góry uzyskasz roczną licencję na oprogramowanie. W zakresie abonamentu ponadto otrzymujesz aktualizację systemu i 5 konsultacji technicznych.

Decydując się na skorzystanie z dostępu do Systemu Forte w abonamencie zyskujesz:

  • Niski koszt rozpoczęcia pracy z systemem ERP. Koszty niezbędne do rozpoczęcia pracy z systemem mogą być nawet połowę niższe w porównaniu do zakupu oprogramowania z licencją bezterminową. Takie rozwiązanie otwiera nowe możliwości lokowania budżetu, np. na zaawansowane usługi wdrożeniowe, zakup większej ilości modułów lub stanowisk, czy szkolenia.
  • Bezpieczeństwo prawne i podatkowe. Bezpłatne aktualizacje oprogramowania otrzymywane przez cały czas trwania abonamentu gwarantują, że Twoja firma będzie zawsze miała dostęp do najnowszej wersji systemu. Oprogramowanie będzie na bieżąco dostosowywane do zmieniających się przepisów i jednocześnie rozwijane o nowe funkcjonalności.
  • Przewidywalne koszty utrzymania i finansowania systemu. Rozłożone w czasie, znane koszty związane z użytkowaniem oprogramowania pozwalają na precyzyjne rozporządzanie budżetem firmy. Poprawia to znacząco płynność finansową przedsiębiorstwa oraz zwiększa jego wiarygodność w oczach kontrahentów.
  • Ograniczone ryzyko inwestycji oraz świadome użytkowanie w czasie. Gdy czas trwania Twojego abonamentu będzie dobiegał końca - poinformujemy Cię o tym. Sam zdecydujesz, czy kontynuować pracę z Systemem Forte. Nasze rozwiązanie pozwala elastycznie reagować na aktualną sytuację rynkową i kondycję finansową przedsiębiorstwa.

Największa baza dodatków

Poznaj nasze rozwiązania i wybierz odpowiednie dla siebie

  • Finanse i księgowość

  • Kadry i Płace

  • Handel

  • Środki Trwałe

  • Płace

  • Mała księgowość

Odsłon: 1457
Linia: Symfonia
Cena netto od: 1500 PLN
Odsłon: 837
Linia: Symfonia
Cena netto od: 1500 PLN
Odsłon: 12405
Linia: Symfonia
Program: Kadry i Płace
Odsłon: 34628
Linia: ERP
Program: Kadry i Płace
Cena netto od: 350 PLN
Odsłon: 229
Linia: ERP
Program: Handel
Cena netto od: 2800 PLN
Odsłon: 368
Linia: Symfonia
Program: Handel
Cena netto od: 700 PLN
Odsłon: 50040
Linia: ERP
Program: Środki Trwałe
Cena netto od: 650 PLN
Odsłon: 37706
Linia: Symfonia
Program: Płace
Cena netto od: 450 PLN
Odsłon: 38640
Linia: Symfonia
Program: Płace
Odsłon: 1573
Linia: Symfonia
Cena netto od: 750 PLN
Odsłon: 12316
Linia: Symfonia
Cena netto od: 800 PLN